Hlásiče

Požární hlásiče KIDDE

Díky naší tradici ve spolupráci s bytovými družstvy, realitními kancelářemi a dalšími správci bytového fondu jsme se v souvislosti s množícími se požáry v bytových domech rozhodli podílet na základním zabezpečení jednotlivých bytů v bytových domech.

Domníváme se, že každý krok, který přispěje k naší bezpečnosti  je důležitý. A mezi první kroky, mimo prevenci, by měla patřit instalace požárních hlásičů do prostor, které jsou nejvíce ohroženy, tj. minimálně do kuchyně a předsíně. 

Naše společnost se zabývá montáží požárních hlásičů renomované značky KIDDE, které jsou certifikované pro použití v bytových domech, mají instalovanou baterii s výdrží 10 let a patří mezi nejlepší hlásiče svého druhu. 


Optický detektor (fotoelektrický) napájený lithiovou baterií (zabudovanou, neměnitelnou) garantující napájení zařízení po dobu 10 let. Krycí vstrva NANOWAX chránící elektroniku zařízení proti vlhkosti. V případě požáru se automaticky spustí akustický signál 85 dB, přičemž zařízení signalizuje poplach ...